setkání  školení  seminář  kurz  víkendovka

...  jak  kdo chce
 

 

 

   
             

Reference, poděkování, připomínky ...

 

 

Mnozí z účastníků této akce nám vyjádří pochvalu, poděkování. Občas někdo napíšepár vět na facebook nebo pošle poděkování mailem.

Vážení účastníci, velice si vážíme Vašeho uznání a děkujeme za něj! 

     
 

 

19.11.2019

Akce byla úžasná, program skvěle udělaný, zpívání úplně nejlepší. Poznala jsem skvělé lidi a jsem za to ráda, na tu to akci jsem se těšila a měla jsem určitě na co! Budu doufat že na tuto akci budu moc jet zase.👑😊  S pozdravem

Ela Überhuberová 😊

 

19.11.2019

Na akci 'něco mezi' jsem se velmi těšila a rozhodně jsem měla na co! Akci jsem si hrozně moc užila, dozvěděla se něco nového a poznala skvělé lidi. Budu ráda, když na takové akce pojedu znovu 

Bára Veselá

 

18.11.2019

Ahoj, chtěl bych poděkovat za proběhlé Něco mezi. Možnost vyzkoušet si řešení krizové situace z pohledu záchranky, mi pomohlo udělat si na věc trochu přesnější obrázek než z "běžného" školení první pomoci.  Díky Skokiho ortopedické přednášce mi snad moje kolena vydrží o pár let déle - pokud se k nim budu chovat podle jeho instrukcí :-)
Blok s Buďou mě opět přiměl, trochu se zamyslet a na některé věci se podívat i z jiného úhlu.
No a večerní zpívání bylo úžasný. Nepamatuju si, kdy naposled jsme si tak dlouho (a věřím že dobře) a v takovým počtu zazpívali. Ještě jednou díky všem, jak organizátorům, tak účastníkům, protože bez nich by to nebylo ono. Bylo to pro mě jednoduše duševní osvěžení, které jsem potřeboval.

Martin Jörgi Petr

 

18.11.2019

Ahoj, chci taky moc poděkovat za Něco mezi tenhle víkend. Bylo to fajn odreagovaní, program byl super, hlavně na téma hromadná neštěstí - spoustu jsme se dozvěděli. Skvělí lidi a atmosféra... Zpívání taky<3 Takže moc moc děkuju a určitě příště pojedem zas:) 

Kája Jeřábková

 

17.11.2019

Ahojky, tímto bych chtěla moc poděkovat za možnost být součástí něčeho takového a za možnost se dozvědět něco nového. Velké poděkování patří i kuchyni a všem, co se podíleli na programu. Jsem moc ráda, že jsem jela a poznala nové lidi. Byl to skvělý víkend a moc jsem si ho užila. Ještě jednou děkuji.  S pozdravem

Monika Überhuberová

 

17.11.2019

Ahoj,  děkuji za super prodloužený víkend! Bylo to opravdu skvělý, plno zajímavých věcí a super parta lidí! Zázemí je naprosto bombastické!! To, co jste dokázali udělat, je fakt pecka! Díky za dostatek dobrého jídla, vždycky všechno chutná úžasně, když nemusím vařit já, ale někdo mi uvaří!  Díky, bylo to fakt skvělý a těším se na další akce! Na jaře čau!

Kristýna Borovská

 

17.11.2019

Tato akce je nejen o školení a zábavě tato - tedy tyto akce jsou báječné v tom, jak mnoho různých lidí dokáže sdílet společnou myšlenku! Najít si čas na Něco Mezi je si myslím naší už nedílnou součástí našich životů!  Zde je vždy taková parta, že i starší ročník si přijde o něco málo mladší a naopak. 

Naprosto precizně připravené školení,  hry u kterých se člověk poučí. Vždy si každý odneseme plno zážitků.  Hezký den všem

Milan Boháč, Bob

 

25.3.2019

Ahoj, ještě jednou děkuji za skvělý víkend po všech stránkách. Programová část byla perfektní. Páteční LARP byla pro mne osobně novinka a rozhodně jej budu chtít ještě někdy vyzkoušet. Se svou rolí jsem se opravdu nenudil, ale pravdou je, že některé herní mechaniky jsem nedokázal během hry využít nebo se k nim vůbec nedostal díky obtížím s cestování mezi loděmi, ale s tím se nejspíš počítá. Stejně tak nevím, zda všechny ostatní postavy měly dostatečný prostor pro nějakou seberealizaci (alespoň co se řešilo bezprostředně po hře). Jediná drobná výtka k pátku, by se nejspíš týkala časové náročnosti, ale osobně jsem s tím já problém neměl :D. 

Sobotní dopolední dobývání planety, pro mě byla nejlepší hra. Přes pravidla, která se z počátku zdála poněkud krkolomná, hra probíhala a hlavně fungovala skvěle. Opět bych rád někdy znovu zahrál. Na táboře s dětmi bych se nejspíš trochu obával o úplné pochopení jednotlivých roli (možná drobné zjednodušení) a hrál bych pouze se skupinkou, kterou dobře znám. 

Do odpolední "oddechovky" jsme se s týmem zapojili nejméně, protože než jsme se rozkoukali a "upravili tempo", už nám světlo zhaslo. Ale jinak opět hodnotím velmi pozitivně (zvláště vizuální a technickou stránku celé aktivity).

Večerní lodní cyklus už byl příjemné završení celého dne. Opět hodně o komunikaci a řešení problémů, se kterými se z počátku nepočítalo. 

Závěrečná nedělní vlajkovaná byla opět zajímavá konceptem tří frakcí. Řešilo se to bezprostředně po hře, vychytat vyváženost a náročnost jednotlivých cílů (popřípadě jejich střídání během jednotlivých kol). Osobně mi úplně nesedělo vyřazování dotykem kolene (ale možná jen můj pocit, u dětí bych se toho taky trochu bál).

Celkově skvělá akce. Naposledy jsem byl na Něco mezi před třemi lety a jsem moc rád že jsem se mohl zúčastnit. Ještě jednou děkuji celému týmu organizátorů a samozřejmě i kuchyni. Jestli to časové možnosti jen trochu dovolí, naposledy jsem rozhodně nejel :-)

Honza Liškutín

 

19. 3. 2019

Ahoj kamarádi, tak musím konstatovat, že ti co nejeli na březnové něco mezi mohou litovat :-) a mi co jsme strávili příjemný víkend jsme byli nadšení!  Spoustu nových zážitků  námětů nových her. Vynikající strava ostatně jako vždy! A nezbývá než čekat na další akci. Však to uteče a sejdeme se zase. Za mě jsem moc rád, že set tyto akce konají.

Milan "Bob" Boháč  

 

18. 3. 2019

Ahoj, program byl fakt super, dobře promyšlenej a kolektiv tu zábavu jen násobil. Klobouk dolů. Akorát se mi nelíbil část sobotního večera, když jsme skončili dřív a já celý večer žil ve strachu, že až si půjdu lehnou, tak mě něco vyžene ven hrát hru. Bylo to super jako vždy. Díky 

Šimon Spielmann  

 

18. 3. 2019

Víkend byl samozřejmě úžasnej, program dostatečně vyčerpávající, hlavně v pátek. Hry byly fakt hezky promyšlené a díky kostýmům se dalo snadno dostat do té správné atmosféry a příběhu. Děkuju moc za takovou zkušenost a skvělý zážitek.

Danda Slámová

 

18. 3. 2019

Ahoj ahoj, děkuji mnohokrát ještě jednou za skvělý víkend, slavnostní 20. NM bylo opravdu skvostné! Díky za organizaci, za jídlo, střechu nad hlavou, za fotky a super lidi :) Ráda bych CD se všemi fotkami, zda by to prosím šlo, a tak se pokusím sepsat pár slov o tomto víkendu:

Opět další vynikající víkend za námi! A díky mockrát klukům organizátorům, byla to bomba! (..možná tři bomby, ale za ty jsme mohli spíš my s Peťou :D). Musím říct, že letos se sešla skvělá parta lidí, co šli do všech her naplno a i díky nim jsem si to fakt užila. Propracované kostýmy, scénky, úžasná atmosféra, samé oddechové hry :D, .. no prostě od všeho něco. Myslím, že jsme to 20. výročí oslavili naplno. Díky za tuto akci!

Veronika Granko Pelcová

 

17. 3. 2019

Ahoj, díky moc za další skvělé Něco mezi! Hlavně obdivuji, jakou si s tím kluci dali práci a vytvořili spousty detailů, které všemu dodaly nezapomenutelnou atmosféru. Těším se příště!

Jana Matušková

 

4. 4. 2018

Díky moc za skvělou akci. Zejména musím ocenit originální program, vyšperkovaný do nejmenších detailů scénkami, "kulisami" a efekty. Programáci si museli určitě máknout, ale výsledek stál za to. Ještě jednou díky a těším se příště.

Martin "Jörgi" Petr

 

19. 3. 2018

Program byl super žádný prostoje skvěle naplánovaný. Jídlo jako obvykle výborný. Nemám co vytýkat celou akci jsem si užil.

František "Koleje" Kolejka  

 

18. 3. 2018

Chtěl bych strašně moc pochválit Fida, Sáťu a Šimona. Podle mně udělali jedenu z nejlepších, ne-li nejlepší, příběhovou linku, která na Něco mezi, kdy byla. Sice to ode mně už slyšeli přímo na místě, ale budu rád, když jim to přetlumočíte minimálně ještě jednou ;)

Vítek Olšovský

 

18. 3. 2018

Ahojte, víkend se mi moc líbil, program parádně udělaný a jídlo jako vždy skvělé! Trochu sluníčka navíc by neuškodilo, ale všechno nemůže být perfektní.  Moc se těším na další, děkuji!

Háňa Tomanová, T.K. Kamzíci

 

18. 3. 2018

Ahoj, díky moc za za skvělé Něco mezi. Užila jsem si to :) Opravdu obdivuji jakou si s tím museli dát Fido, Sáťa a Šimon práci. Na programu to šlo vidět...

Jana Matušková

 

3. 4. 2017

Ahoj, chtěla bych moc poděkovat za úžasně strávený víkend! Program byl téměř dokonalý a všechny jeho části mě opravdu moc bavily. Odnesla jsem si z něj zážitky, na které určitě nikdy nezapomenu. Tímto tedy moc děkuji všem účastníkům, ale hlavně organizátorům a Hance s Medvědem. Ještě jednou díky a budu se těšit na další Něco mezi na podzim!

Jana Matušková

 

2. 4. 2017

Ahoj ahoj, díky (OPĚT!!) za skvělý víkend! Za skvělý komfort a jídlo. Největší pochvala patří především organizátorům - Vítek, Matouš, Čumáček - program byl skvostný!! Na některé zážitky opravdu nezapomenu!  Děkuju za vše, těším se na podzim/zimu.

Veronika "Granko" Pelcová