setkání  školení  seminář  kurz  víkendovka

...  jak  kdo chce
 

 

 

   
             

Reference, poděkování, připomínky ...

 

 

Mnozí z účastníků této akce nám vyjádří pochvalu, poděkování. Občas někdo napíšepár vět na Facebook, nebo pošle poděkování mailem.

Vážení účastníci, velice si vážíme Vašeho uznání a děkujeme za něj! 

     
 

 

4. 4. 2018

Díky moc za skvělou akci. Zejména musím ocenit originální program, vyšperkovaný do nejmenších detailů scénkami, "kulisami" a efekty. Programáci si museli určitě máknout, ale výsledek stál za to. Ještě jednou díky a těším se příště.

Martin "Jörgi" Petr

 

19. 3. 2018

Program byl super žádný prostoje skvěle naplánovaný. Jídlo jako obvykle výborný. Nemám co vytýkat celou akci jsem si užil.

František "Koleje" Kolejka  

 

18. 3. 2018

Chtěl bych strašně moc pochválit Fida, Sáťu a Šimona. Podle mně udělali jedenu z nejlepších, ne-li nejlepší, příběhovou linku, která na Něco mezi, kdy byla. Sice to ode mně už slyšeli přímo na místě, ale budu rád, když jim to přetlumočíte minimálně ještě jednou ;)

Vítek Olšovský

 

18. 3. 2017

Ahojte, víkend se mi moc líbil, program parádně udělaný a jídlo jako vždy skvělé! Trochu sluníčka navíc by neuškodilo, ale všechno nemůže být perfektní.  Moc se těším na další, děkuji!

Háňa Tomanová, T.K. Kamzíci

 

18. 3. 2018

Ahoj, díky moc za za skvělé Něco mezi. Užila jsem si to :) Opravdu obdivuji jakou si s tím museli dát Fido, Sáťa a Šimon práci. Na programu to šlo vidět...

Jana Matušková

 

3. 4. 2017

Ahoj, chtěla bych moc poděkovat za úžasně strávený víkend! Program byl téměř dokonalý a všechny jeho části mě opravdu moc bavily. Odnesla jsem si z něj zážitky, na které určitě nikdy nezapomenu. Tímto tedy moc děkuji všem účastníkům, ale hlavně organizátorům a Hance s Medvědem. Ještě jednou díky a budu se těšit na další Něco mezi na podzim!

Jana Matušková

 

2. 4. 2017

Ahoj ahoj, díky (OPĚT!!) za skvělý víkend! Za skvělý komfort a jídlo. Největší pochvala patří především organizátorům - Vítek, Matouš, Čumáček - program byl skvostný!! Na některé zážitky opravdu nezapomenu!  Děkuju za vše, těším se na podzim/zimu.

Veronika "Granko" Pelcová