Reference
absolventů
kurzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnozí z absolventů našich kurzů nám vyjádří pochvalu, poděkování. Občas někdo napíšepár vět na Facebook, nebo pošle poděkování mailem.

Naši milí absolventi, velice si vážíme Vašeho uznání a děkujeme za něj! 

 

 

 

13. 5. 2019

Akce byla moc povedená a moc mě potěšila. Měli jsme štěstí, že jsme se tam sešli v takovém super kolektivu a společně si to i s lektory náležitě užili. Moc děkuju, za takovou zkušenost a možnost.

Daniela Slámová, Říčany

 

13. 5. 2019

Naprosto JEDINEČNÝ, ÚŽASNÝ, ZÁBAVNÝ, POUČNÝ, SMYSLUPLNÝ! Není nic, co bych vytkla! Všechny přednášky byly prezentovány příjemnými odborníky, kteří to uměli výborně předat. Veškeré informace, které byly řečeny byly přínosné a užitečné. Není nic, co by se mi nelíbilo či co bych udělala jinak. Opravdu, jsem nadšená a doporučuji každému!! 

Alena z Opavy, Humbaba, z.s.

 

13. 5. 2019

Ahoj, děkuji za úžasné tři dny plné super nálady, lidí a hlavně učiva! :D Bylo to úžasné! Všichni lektoři měli svůj výklad záživný a i s příklady z reálného života. Jsem moc ráda, že jsem na kurz jela, opravdu mi to moc dalo. 

A i přes to, jak byly přednášky intenzivní a dlouho do noci, jsem kupodivu byla stále plná energie! :-D  Dokonce jsem si po příjezdu domů musela jít zaběhat! :-D Zřejmě spousta pozitivní energie! :-D  Mějte se krásně a budu ráda, když se někdy uvidíme. :-)   Děkuji a přeji vám krásné a vydařené tábory. 

Jana Václavíková, Znojmo 

 

12. 5. 2019

Ahoj :) !  Chtěl bych všem lektorům poděkovat za úžasný kurz plný skvělých zážitků, úžasných lidí a velkého množství užitečných informací. Většinu z nich zužitkuji již toto léto z pozice hlavního vedoucího tábora. Oceňuji výborně zorganizovaný program, i když chvílemi dosti náročný. Po celou dobu kurzu skvělou kuchyni, ke které nemám výtku. Hlavně bych ale rád vyzdvihnul profesionální práci všech lektorů, z jejichž výkladů bylo vždy silně cítit, že se jedná o jejich vlastní zkušenost a ne pouze učebnicovou frázi. Nejen proto jsem si víkend skvěle užil. Děkuji za Váš kurz, s radostí jej doporučím dál. :)

Jan Szlaur, Beskydy dětem, z. s.

 

15. 5. 2018

Ahoj všem na Obůrku, chtěl bych všem moc poděkovat za skvělé školení které mi moc pomohlo. Průběh byl bezvadně připraven a organizován. Velice jsem ocenil práci všech letoru a ještě víc kuchaře ,,Medvěda" od kterého mi mooooc chutnalo vše co nám navařil. Pevně věřím,že se ještě sejdem na dalších super akcích .....  Ahoj a ať se daří

Oldřich Šrámek, Pečky

 

14. 5. 2018

Ahoj, posílám pozdrav ze Znojma :-)  Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za možnost zúčastnit se Vašeho kurzu. Přiznám se, že jsem nečekal, že to pro mě bude takový skvělý zážitek. Kurz byl velice přínosný po stránce informativní pro práci s dětmi.

Určitě se pokusím veškerou teorii získanou na kurzu převést do praxe na našem dalším táboře. Udělám pro to maximum. Poznal jsem tam spoustu skvělých nových lidí a za těch pár dní se z nás stali kamarádi.

Budu sledovat Vaše webové stránky a na dalším setkání táborníků se mnou počítejte. Ještě jednou díky moc a ahooooj.

Roman Žampa, Sedlešovice

 

13. 5. 2018

Ahoj, ráda bych ještě jednou poděkovala za skvělý zážitek, jsem sice úplně hotová, ale jsem za to ráda. Získala jsem díky vám spoustu zajímavých informací a věřím, že to plně uplatním v práci hlavase. Jste parta skvělých lidí, kteří svoji pozitivní energii dokáží přenést na ostatní, a proto doufám, že v tom budete ještě dlouho pokračovat.                   

Adéla Netíková, Pardubice

 

16. 5. 2017

Ahojky všem, víkend, který jste nám umožnili prožít, byl pro mě tak naplňující, jako za poslední dobu nic. Kromě toho, že jsme se všichni dozvěděli obrovské množství doopravdy zajímavých informací, jsme se také seznámili s výbornou partou lidí, která si doopravdy sedla. To mohu potvrdit i tím, že hned další víkend za mnou jeden ze členů kurzů přijel na návštěvu na hospodu. To člověku udělá takovou radost. A to vše díky Vašemu kurzu. Poznala jsem skvělé lidi a co je ještě lepší, že mají stejné zájmy, mají úctu k přírodě, milují děti, společnost. Prostě paráda.
A JÍDLO! No my jsme se měli jak na zámku.
Ze začátku kurz vypadal, že bude akorát nabušený informacemi, ale nakonec se ukázalo, že taktika "dokud mají energii, tak to do nich napereme" byla vynikající. Poslední dny hry na odlehčení byly skvělé. …
Ještě jednou obrovský dík a omlouvám se za email rozsahu knihy, ale pár slovy se to jednoduše napsat nedalo.

Veronika Huková, Škrdlovice

 

10. 5. 2017

Ráda bych poděkovala kolektivu VR ČTU v Blansku-Obůrce za cenné rady, vstřícnost a vyjádřila obdiv a dík všem lektorům. Těžko lze vylíčit, s jakou vytrvalostí během přednášek dokázali pracovat a přednášet, aby nám vše bylo jasné. Cítím velkou radost z toho, že jsme společně prožili prodloužený víkend, který nám pomohl zvládnout cíl a to školení pro odbornou přípravu hlavních vedoucích dětských táborů. Přeji Vám mnoho úspěchů při dalším rozvíjení a šíření vaší metodiky. Děkuji taky za výborné jídlo a ubytování. S pozdravem

Adéla Pajdlová, Znojmo

 

10. 5. 2017

Ahoj všichni. Kurz byl opravdu super. Jak po odborné stránce, tak po praktické. A to i přes to, že informací bylo mnoho a bylo nutno je předat v krátkém časovém úseku. Jídlo bylo all inclusive. Přístup všech lektorů byl perfektní (kamarádský přístup), věcný a vzhledem k tomu, že byla požadovaná i diskuze (aktivní účast školených), bylo vše dosti srozumitelné. Večery s kytarou byly také super. Takže vlastně, kurzu nemám co vytknout. A myslím to zcela vážně. Všem doporučuji.

Miloslav "Chemik" Chlumský, Horní Rožinka

 

9. 5. 2017

Ahoj, chtěla bych moc poděkovat za skvělé čtyři dny, které jsem s vámi všemi mohla strávit na Obůrce. Trošku jsem se toho obávala, ale kurz předčil moje očekávání a moc jsem si ho užila! Přednášky byly sice dlouhé, ale plné opravdu zajímavých a užitečných informací a proložené aktivitami, kde jsme si vše mohli vyzkoušet v praxi.
Také se tu sešla parta velmi přátelských lidí, se kterými jsem se na konci nerada loučila a doufám, že se všichni v blízké době opět někde sejdeme. Bylo zajímavé se dozvídat o jejich zkušenostech a jak to chodí na jiných táborech.
Děkuji moc lektorům, Hance, Medvědovi, ale i všem ostatním účastníkům. Kurz můžu určitě jenom doporučit!

Jana Matušková, Blansko

 

9. 5. 2017

… Bylo to s Vámi moc super, všichni byli moc fajn a ochotní. Mrzí mě, že to uteklo tak rychle, možná jsme ty testy mohli ještě o něco zkazit a prodloužit si pobyt s Vámi :-D. Každopádně si myslím, vlastně vím, že tento kurz mi přinesl spousta zajímavých a hlavně potřebných informací. Moc oceňuji přátelskou až rodinnou atmosféru :-D opět se mi potvrdilo, že lidi z ČTU jsou super parta plná elánu. A za to moc děkuji. Doufám, že mi třeba vyjde nějaká z akcí na kterou jste nás zvali, třeba na: Něco mezi :-) Ještě jednou děkuju za všechno, ať se Vám daří v oddíle i osobním životě. Mějte se krásně :-) S pozdravem

Michaela "Moty" Jurková - Outdoor club Hanace, ČTU Jihočeský kraj - České Budějovice

 

9. 5. 2017

Ahoj kamarádi, J …. K hodnocení kurz mohu podotknout jen jediné – skvělé! Precizně připravený program, skvělí lektoři, kteří umí zaujmout! Krásné prostředí strava vynikající ostatně jako vždy! Za mě máte 1 s *! Pro ty co váhají jet absolvovat kurz někam jinam – do města, mohu vzkázat zvolte si Obůrku, že je z ruky Vám nahradí příjemná parta lidí a věřím, že i vy se na Obůrku budete rádi vracet. Pokud někde funguje škola hrou (škola – školení) tak právě na Obůrce. Tak já se těším, až se zase setkáme. Táborům zdar!

Milan Boháč za SDH Újezd u Boskovic

 

9. 5. 2017

Děkuji za velmi příjemný a a pro mě přínosný kurz. Za profesionalitu a přátelský přístup všech lektorů, za výbornou stravu a občerstvení, které bylo nepřetržitě k dispoci . Ještě bych ocenil protáhnutí kurzu o nějaký den, aby netrvala výuka takhle dlouho do noci. Mějte se hezky

Miron Valter, Boskovice

 

11. 5. 2016

Chtěla bych všem moc poděkovat za moc příjemný strávený prodloužený víkend. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých a důležitých informací, které určitě využiji. Děkuji všem vyučujícím, kteří nám tyto rady poskytli. Dále bylo velmi vynikající jídlo, moc krásné místo a příroda kolem.

Marcela Vetchá, Hrušovany u Brna

 

10. 5. 2016

Ahoj kamarádi, chtěli by jsme Vám poděkovat za super školení, které jste nám tak vzorně připravili. Hodně jsme si to užili, i když jsme nevěděli do jakého prostředí vůbec jedeme a nakonec to dopadlo tak, že jsme šli každý v pondělí do práce a furt jsme vzpomínali na ty čtyři nezapomenutelné dny. Není asi nic co by jsme vytkli, jídlo bylo vynikající, program pestrý, hry jsme si užili jako malé děti a lidé v kurzu + lektoři se stali našimi přáteli během chvíle. Asi jediné s čím jsme trochu bojovali byla sobotní přednáška do noci, u které jsme už usínali. Teď je před námi hodně práce s táborem, asi stejně jako u Vás, ale na podzim už to budeme mít volnější a doufáme že se někdy s Vámi zase setkáme. Radi bychom se zúčastnili nějaké z Vašich víkendovek. Určitě by jsme měli zájem kdyby ta možnost navštívení byla. Ještě jednou děkujeme.

Hasiči Honza Veselý, Martin Vondra, Marek Štěpánek, Sbor dobrovolných hasičů Nové Strašecí

 

9. 5. 2016

Ahoj, děkuji všem lektorům za přínos zajímavých informací, jídlo bylo výborné, skvělí lidičky a krásná příroda ;-) Zase někdy příště Ahoj

Inka Gotvaldová, Brno

 

9. 5. 2016

Ahoj Petře, Hani i všechni ostatní, kteří jste s podíleli na tom všem, co my všichni účastníci měli možnost v tomto kurzu se naučit, zažít i prožít. Bylo to vyčerpávající, ale nezapomenutelně krásné. Vám všem patří obrovský dík za vše. Všem, kteří by rádi získali maximum informací se spoustou neopakovatelných zážitků, kurz vřele doporučuji a za sebe pevně doufám, že se spolu zas někdy v budoucnu setkáme. Byli jste všichni skvělí. Ať vám všem zůstane i nadále tolik elánu, nadšení i optimismu pro další práci s dětmi a mládeží, jakož i všemi těmi, kteří svůj život obětují této nelehké, ale smyslupné praci.

Petra Litviková, Ostrava – Mariánské Hory

 

9. 5. 2016

Ahoj, Všechny dny bylo super, perfektně připravené, velice spokojeni. Určitě se budeme chtít zúčastnit některých dalších kurzů v budoucnu. Doporučíme i ostatním. Jediné co nás trápilo, tak to byla bolavá část těla - tam , kde končí záda. Doporučujeme častější přestávky. Jinak nádhera, jak seminář, tak prostředí, tak jídlo i ubytování. Moc děkujeme. Těšíme se na další setkání.

Martin Hlaváč, Frýdlant nad Ostravicí

 

9. 5. 2016

Dobrý den, kurz se nam moc, moc líbil, naladil nas pozitivně, dodal další elán do prace s detmi . Poznali jsme skvěle lektory a nové kamarády. Užasné jídlo a uz ted nam scházíte vsichni.

Ingrid Sobotková Poliaková, Planetka z.s., Břeclav

 

9. 5. 2016

Dobrý den :) Ahojte :) Chtěla bych Vám ještě jednou všem ze srdce poděkovat za úžasný seminář na Velkou Placku. S kolegyněmi jsme byli nadšení a rozhodně Vás doporučíme dál. Lektoři vynikající, parta jedinečná a jídlo super :) Za mě máte velkou jedničku :) Ještě jednou moc díky za všechno :) Vaše

 Klárka Procházková, Planetka z.s., Břeclav

 

9. 5. 2016

Ahoj všem:-) ještě jednou přijměte slova díků a chvály!!! Když jsem se hlásila na váš kurz tak jsem tak trochu tušila ,že se setkám s dobrými lidmi. Váš kurz však předčil má očekávání!!!! Byli jste skvělí ve všech směrech, jak ubytování ,jídlo, péče o nás. Všichni školitelé měli velký dar zaujmout a rozšířit nám obzory velmi přirozeným i humorným způsobem. Kurz byl sice časově velmi intensivní, ale tak úžasně nabíjející. Všem budu vřele doporučovat a pokud se mi poštěstí se zase někdy s vámi setkat bude mi velkým potěšením!

Erika "Erža" Papoušková, Petrovice

 

13. 5. 2015

Chtěl bych moc poděkovat všem lektorům za skvělý kurz. Lektoři přesně popsali problémy, které na táboře musí každý HV řešit a na které jsem narazil během let i já. Jsem moc rád, že jsem tento kurz absolvoval, budu o hodně jistější při řešení problémů na táboře. Zvláště bych chtěl ocenit skvělý a přátelský přístup všech lektorů a účastníků, připadal jsem si jako na táborovém srazu;-). Základna je skvělá, jídlo bylo výborné a i když byl program hodně nabitý, dokázal jsem udržet pozornost po celou dobu Všem táborovým vedoucím, nejen hlavním, tento kurz vřele doporučuji!

Jan Korbel, Jihlava

 

10. 5. 2015

Ahoj, píšu ještě "zčerstva" po absolvování kurzu pro hlavní vedoucí dětských táborů (Obůrka 2015). Vystavuji této akci násedující ohodnocení:
Místo - táborová základna jako vyšitá
Čas školení - od nevidím do nevidím
Program - HUSTÝÝÝÝÝ
Atmosféra - přítelská a pohodová
Počasí - tak akorát
Strava - mňam
Lekoři - nazapomenutelní
Účastnící - skvělí (to jako my)
Celkově řečeno, toto je místo a akce "srdcařů", těch co chtějí a nebojí se dělat to co je baví, umí dávat cenné rady a dovedou sdílet své zkušenosti, dojmy a zážitky. Místo plné nadšení a tichého spojenectví lidí, kteří "ví" co přináší práce s dětmi a ví, že za tím velkým úsilím stojí jedna jediná věta: STOJÍ TO ZA TO. Děkuji že jste a těším se, že se jěště někdy setkáme.

Hana "Baronka" Žaludová, Praha

 

10. 5. 2015

Ahojky....ještě jednou chci poděkovat za super víkend nabitý informacemi a praktickými ukázkami. Určitě jsem si odvezla hodně nových nápadů i cenných kontaktů. Váše školení můžu doporučit všem, kteří si chtějí odvézt něco více než papír o absolvování. Ještě jednou díky a budu se těšit na nějaké další setkání.

 Klára Kašparová, Místo

 

17. 6. 2014

Moc díky všem lektorům za přínosný obsah témat a za příležitost sesumírovat si dohromady to, co znám z našich táborů jako dítě - táborník, rádce družinky a poté i jako instruktor a vedoucí. Některá témata pro mě byla novinkou, mnoho věcí jsem přijala podvědomě, protože mi byly předány našimi vedoucími osobním příkladem a nebylo třeba nám to ani říkat. Uvědomila jsem si, jak propracovaný systém stojí za tím "viditelným" na táboře, kolik hodin a zkušeností tomu naši předchůdci věnovali, aby jej dopracovali do té podoby, ve které jej znám dnes. Proto díky, že jste mi umožnili nahlédnout pod pokličku :), což mě naplnilo velkým vděkem k našim vedoucím a opět si uvědomila ten dar - moci strávit své dospívání na mé milované Samotě Americe. Proto chci s chutí i já tvořit "dobré dílo" pro naše malé svěřence, ikdyž v úplně jiném prostředí, než na kterém jsem vyrůstala, mnoho věcí je pro mě nových a nemůžu se opřít o tradici. Přesto se moc těším na letošní tábor! A za váš vklad, abych se cítila jistěji, moc díky i vám! S díky a pozdravy

Andrea "Ája" Holubcová, Olomouc

 

18. 5. 2014

Na tento kurz se mi ze začátku moc nechtělo, ale zpět domů se mi nechtělo už vůbec. Skvělí lidé, skvělá akce! Mockrát díky všem.

Lukáš Slezák, Kuřim

 

18. 5. 2014

Velkou placku bych určitě doporučila všem, kteří se chtějí dozvědět něco nového a to nejlépe přímo od lidí, kteří s dětmi pracují. Proto mi asi nejpřínosnější přišly diskuze, kde jsem měla možnost se dozvědět, jak to funguje v jiných klubech nebo organizacích. Ubytování je pěkné a jídlo hrozně dobré. A navíc, když se sejde fajn kolektiv, tak je to fakt super.

Eva Hradilová, Blansko

 

16. 5. 2014

Opět jedna skvěle zorganizovaná akce ČTU. Školitelé jsou odborníci s dlouholetou praxí v oboru. Kdo váhá - ať neváhá! Můžu jen doporučit!

 Martin "Jörgi" Petr, Brno

 

12. 5. 2014

Ahoj právě skončený kurz mě v době neustálých právních změn dal odpovědi na moje otázky. Mnoho užitečných a dobře míněných rad, které se budou hodit v budoucnu. To vše doplněné skvělou atmosférou a výtečným jídlem. A polemika s ostatními, kteří se také starají o děti je k nezaplacení.

Pavel Procházka, Chudčice

 

12. 5. 2014

Kurz Velká placka se mi moc líbil. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a těším se, že je využiji při práci s dětmi. Kurz bych doporučila všem, kteří by o něj měli zájem, nejen z důvodu získání nových informací, ale taky navázání přátelství a kontaktů s vedoucími z jiných oddílů. Největším přínosem pro mě byly zkušenosti ostatních účastníků. Zpestřením kurzu byla i hra Ringo. Díky za vše

Veronika "Granko" Pelcová, Brno

 

11. 5. 2014

Za všechny Křováky bych vám chtěla poděkovat za dobře strávený víkend u vás na kurzu VP. Za milé přijetí, výborné jídlo, pěkné prostředí a za kurz samotný. Byl pro nás velkým přínosem, dozvěděli jsme se tu spoustu informací, získali nové vědomosti a zkušenosti. Také bylo velmi přínosné posedět a pobesedovat s ostatními účastníky kurzu, od nichž jsme se dozvěděli, jak dělají tábory v jiných klubech nebo organizacích. Ahoj

Katka Novotná, Kuřim

 

11. 5. 2014

Děkuji za příjemně strávený prodloužený víkend ve skvělém kolektivu na Obůrce. Za získané vědomosti, zkušenosti a inspiraci všem moc děkuji.

 Lukáš Divácký, Telnice