Reference
absolventů
kurzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnozí z absolventů našich kurzů nám vyjádří pochvalu, poděkování. Občas někdo napíšepár vět na Facebook, nebo pošle poděkování mailem.

Naši milí absolventi, velice si vážíme Vašeho uznání a děkujeme za něj! 

 

 

 

27. 4. 2023

Ahoj, kurz byl skvělý. Lektoři, jídlo a celková atmosféra.. není na co si stěžovat. Děkuji za hezký víkend. S pozdravem

Tomáš Huf, Šumperk

 

26. 4. 2023

Ahoj, chtěla bych ještě jednou poděkovat za perfektně zorganizované školení, přátelskou atmosféru, vynikající jídlo a skvělé lektory, díky kterým jsme získali mnoho informací, ale i zážitků a inspirace do budoucna.

Věrka Kopecká, Brno

 

25. 4. 2023

Ahoj, tímto bych chtěla poděkovat za intenzivní 4 dny kurzu. Byly velmi poučné a inspirující. Maximální spokojenost se všemi lektory a přátelské zázemí v kombinaci s fantastickou kuchyní zpříjemnilo náročnější nasávání nových užitečných informací. Díky za vaši práci, na Obůrku se ráda podívám v budoucnu znovu.

Klára Müllerová, Kelč

 

25. 4. 2023

Hezký den, chtěla bych moc poděkovat, protože celý kurz byl velmi zajímavý a přínosný. Obzvlášť bych chtěla pochválit vynikající jídlo.  

Zuzana Nekvapilová, Nikolčice

 

25. 4. 2023

Ahoj, ještě jednou bych chtěl všem poděkovat. Vše bylo supr.Dost věcí jsem se přiučil a poznal jsem fajn lidi.Personálu díky,jak jste se o nás starali kuchař u mně 1 s **** a lektoři suprrr.

Zase někdy na viděnou ať se vám všem daří díky.

Petr Rozlílek, Choceň

 

24. 4. 2023

Vše, co jsem se na kurzu dozvěděla, pro mne bylo velmi cenné a zároveň emotivní (v dobrém slova smyslu). S každou novou probíranou oblastí a novým lektorem jsem si totiž uvědomovala, s jakými profesionály mám tu čest. Velmi si vážím jejich lidského přístupu. Na tomto místě jsou lektoři s dlouholetou praxí a jedině takoví lidé by měli školit.

Čím více času jsem s lektory a kolegy trávila, tím více jsem vnímala, jak nás pojí to stejné, přestože jsme každý jiný. Ochota trávit čas s dětmi a něco užitečného jim předat. Ani minutu jsem se nenudila. Jsem na nás všechny pyšná. 

Naďa Englichová, Kostěnice

 

24. 4. 2023

Ahoj, velice vám děkuji za perfektně, vzorně zorganizované školení v krásné lokalitě. I když jsem nevěděl do čeho jdu, nakonec jsem byl mile překvapen. Náplň školení moje očekávání splnilo. Dozvěděl jsem vše, co je pro činnost s dětma potřeba znát. Volba lektorů výtečná, i jim náleží poděkování. Obsahová stránka školících dnů, náplň jednotlivých témat, program pestrý, jídlo úžasné, prostě vynikající. Ještě jednou děkuji a doufám, že se někdy s Vámi zase setkám na nějaké z Vaších akcí. 

Martin Maléř, Hájov

 

23. 4. 2023

Ahoj, moc díky za sqělou příležitost vzdělat se, rozvíjet se a taky si mnoho užít. Každý z jednotlivých bloků přednášek byl pro mě hodně obohacující. Taky jsem ráda, že to nebylo jen o tom celou dobu sedět a poslouchat, ale o tom vyzkoušet si některé aktivity prakticky.  Jako velké plus vidím vytisknuté materiály, do kterých jsem si mohla rovnou vypisovat poznámky. 

Heďa Šikulová, Lukovany

 

9. 11. 2022

Na Velkou placku jsem se těšila, ale měla jsem trochu strach z přednášek. Jak se ale nakonec ukázalo, všechno mě zajímalo, často jsem se ptala a získala hodně nových informací, názorů a zkušeností jiných. Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří nám přednášeli a těm, kteří se o nás starali, abychom měli jídlo (bylo výborný!). Všichni byli hrozně milí a bylo hned lehčí se vzdělávat:)   Děkuji:)  

Barča Veselá, TK Rozrazil Brno

 

7. 11. 2022

Chtěl bych moc poděkovat za úžasnou zkušenost s Velkou plackou. Nejen že se potkala skvělá parta lidí, ale načerpané informace a praktické zkušenosti posunou naše konání s dětma o další kus dále. Musím pochválit i skvělou kuchyni, moc jsem si pochutnal. Je velká škoda, že Vaše kurzy nebudou moct dál pokračovat, protože z nich odchází kvalitně vyškolení lidé, kteří dělají záslužnou práci pro děti, které jsou naše budoucnost.  Díky 

Honza Jéňa Polanka, Brno

 

7. 11. 2022

Ahoj! Ještě jednou mockrát děkuji za možnost zúčastnit se Velké placky. Byl to pro mě jedinečný zážitek a úžasná zkušenost potkat se s podobně "praštěnými" lidmi a mnohému se přiučit:-). Přednášky jako takové byly velmi zajímavé, zároveň však i náročné - především pak noční výpravy s Buďou do hlubin pedagogiky a dětské psychologie byla jen pro otrlé 18+:-). Bylo to velmi přínosné, zároveň silně vysilující a to díky skutečně širokému portfóliu oblastí, které musí kurz obsáhnout. Na druhou stranu si alespoň člověk toho závěrečného "papíru" skutečně váží, protože "dávačka" to opravdu nebyla:-).

Rádi bych tímto Petrovi, Hance, Zdeňkovi, Ludvíkovi, Mírovi a Budě upřímně poděkoval za vaše totální nasazení. Opravdu vzdávám hold a smekám pomyslný klobouk před vašim přístupem, odhodláním a vírou. To se zkrátka a jednoduše v dnešním světě jen málokdy vidí. Jste výborně sehraný tým a vaše práce dává smysl. K tomu navíc péče o nás účastníky jako o vlastní - kuchyně na Michelinksou hvězdu, ochota, zájem, úsměv, ceny jako v Parlamentu, prostě jedna velká paráda:-).

Budu na vás jen v dobrém vzpomínat a ještě jednou děkuji za tu příležitost zásadně rozšířit své obzory. Opatrujte se a ať se vám všem jen a jen daří.

Martin Šťastný, Dačice

 

12. 4. 2022

Ahoj, nechtělo se mi od vás domů i když jsem byla unavená a vyčerpaná množstvím nových informací. Moc děkuju za tu rodinnou atmosféru a pohodu. Jo a jídlo bylo vynikající! Těším se na další setkání.  

Kateřina Drásalová, Šumperk

 

12. 4. 2022

Ahoj, kurz byl skvělý, hlavně blok práva mi dal opravdu hrozně moc, něco takového mi chybělo od doby, co jezdím na současný tábor. Díky!  

Eliška Majorová, Praha

 

12. 4. 2022

Ahoj všem,  děkuji Vám všem za tento víkend. Kurz na velkou placku mě neskutečně bavil. Všichni školitelé byli skvělí a dalo mi to opravdu hodně, jak po stránce informací , tak nových nápadů a motivace. Už se těším na další kurz. 🙂     S přáním hezkého dne,

Lukáš Číhal, Brno

 

11. 4. 2022

Ahojky, ještě jednou díky za školení. Všichni jste byli moc moc fajn, školení bylo i vtipně poskládáno, takže rozhodně to to nebyla jen nalejvárna.  Užili jsme si to všichni čtyři (soudím dle pozitivních diskuzí před odjezdem i v autě).  PS: mám milion kilo navíc z úžasného papu.
:-D  

Regina Amazonka Doležalová, Brno

 

11. 4. 2022

Děkuji všem za skvělou atmosféru, velmi příjemný a pozitivní víkend. Bylo to náročné, ale stálo to za to. Určitě se nevidíme naposledy a budu vaši Velkou placku doporučovat. určitě příští rok pošlu své kolegy! Děkuji, děkuji, děkuji! 

Lucka Oplatková, Jindř. Hradec

 

10. 4. 2022

Byl jsem u Vás poprvé a určitě ne naposledy. Jste skvělá parta a já si celý víkend velice užil. Hlavně právo a bezpečnost by měl snad slyšet úplně každý, kdo s dětmi něco dělá. Velice užitečně strávený víkend.

Jirka Paulíček, Polička

 

17. 6. 2021

Ahoj kamarádi, chci moc poděkovat za nádherné dny strávené na Obůrce. Ze školení jsem přijel nadšený. Hlavně po době covidové byl osobní kontakt s lidmi z celé republiky, kteří mají stejné zájmy, jako balzám na duši. Kurz byl velmi profesionální a neskutečně intenzívní. Všechno, co jsem potřeboval vědět, jsem se dozvěděl, a k tomu ještě mnoho navíc.

No a kuchyně, ta byla boží... Co k tomu více dodat.

Honza Šarman, TK Apačové, Ostrava

 

17. 6. 2021

Ahoj ještě jednou bych chtěl poděkovat. Kurz "Velká placka" nabízí perfektní příležitost potkat nové lidi z různých koutů republiky, kteří jsou zapálení do stejných věcí jako vy, baví je trávit čas s dětmi a organizovat pro ně zábavu. Ve čtyřech dnech máte možnost předat si zkušenosti, získat nové nápady a inspiraci. Především však absolvujete intenzivní školení proložené zábavným programem se skutečnými odborníky napříč všemi oblastmi, které potřebujete jako vedoucí LDT znát. Všichni lektoři jsou příjemní a ochotní a během přednášek i po "večerce" panuje rodinná atmosféra. Surďa s Fidem a lektorem-zdravotníkem Zdeňkem jsou asi nejsehranější benjo-kytarové trio, jaké jsem viděl, je radost to zažít. Prostředí skvělé, jídlo vynikající, lidi na stejné vlně. Vřele doporučuji a organizátorům i lektorům děkuji.

Martin Bulín, Kralovice

 

16. 6. 2021

Ahoj, všechny vás zdravím. Tento prodloužený víkend mi dal neskutečně mnoho. Úžasní lektoři, kteří jsou nejen oborníci ve svých oborech, ale také nadšení táborníci, je dokonalá kombinace, aby se člověk dozvěděl podstatné informace a rovnou je dostal i s barvitými příklady z praxe.  Děkuji také Petrovi a Hance, že se o nás tak krásné starali a věta "jídlo je dobré a je ho dost" rozhodně není nadsázka. A v neposlední řadě, děkuji dalším účastníkům, ze kterých se vyklubali skvělí parťáci, zapálení pro stejnou věc. Ve zkratce, byl to zcela naplňující kurz, ze kterého budu těžit roky. Ještě jednou velké dík za Vaši práci.

Peťa Skoupilová, Olomouc

 

15. 6. 2021

Ahoj :)  Ten, kdo chce získat osvědčení na práci hlavního vedoucího, je Velká placka ta nejlepší volba. Nejenom, že tě tady vyškolí instruktoři s bohatými zkušenostmi, předají ti nezbytné informace k pořádání táborů, ale také získáš přátele, kteří mají stejnou zálibu jako ty. Prodloužená víkend jsem si velmi užila. MOC děkuji! Bylo to super a doufám, že se ještě někdy potkáme.

Petra Stasová, Strašice

 

15. 6. 2021

Ahoj!  Kurz Velké placky byl skvělý, podněcující, zábavný a smysluplný! Všichni lektoři jsou zkušení, přátelští lidé s obrovskou praxí a mají určitě co nabídnout. Byť je celý kurz náročný a člověk moc nenaspí, stojí to opravdu za to. O účastníky je dobře postaráno a o dostatek dobrého jídla není nouze. Smekám před celým týmem a moc děkuji, že jsem se mohl tohoto kurzu účastnit. Všem, kteří ještě váháte, mohu jen doporučit abyste neváhali dlouho, má to smysl :) 

Radek Veselý, Brno

 

14. 6. 2021

Ahoj chtěl bych se takto ještě vyjádřit ke školení na velkou placku i když to bylo docela náročné tak to zato stalo protože jsem se dozvěděl věci na které bych jen tak nenarazil velký dík patří i lektorům opravdu moc děkuji protože této 4 denní akce nikdy litovat nebudu právě naopak moc mi to dalo dík a budu se těšit až se zase někdy potkáme

Jiřík Dvořák, Damníkov

 

14. 6. 2021

Ahoj, chtěl bych ještě jednou moc poděkovat za možnost se zúčastnit na Vámi pořádaném kurzu "Hlavních vedoucích dětských táborů". Na kurz jsem po přečtení recenzí, které máte na Vašem webu jel trochu s obavami :-) Obavy byli, ale zbytečné.

Velmi příjemně mne překvapilo, že jsem si nemusel jen přednášky nudně odsedět. Obsah jednotlivých přednášek byl pro mne přínosem - dozvěděl jsem se spousty pro mne nových informací, které byly předávány poutavou formou.  Díky moc Vašemu kolektivu Olda

Oldřich Lhotský, Louny

 

13. 6. 2021

Moc děkuji za skvěle zorganizovaný a informacemi nabitý, přestože místy vyčerpávající víkend! Člověk až žasne, jak se dokáže za pár dní sžít s lidmi, kteří byli do té doby úplní cizinci, a navázat nová přátelství, která jsou založena na tom nejdůležitějším faktoru - lásce k práci s dětmi. Přeji všem dalším účastníkům kurzu stejné a ještě hezčí zážitky z Velké Placky.

Klára Foltýnová, Beskydy dětem, z. s. 

 

13. 6. 2021

Čau, Velkou placku jsem si užil. Všichni přednášející míchali teorii s praxí tak, že to člověka doopravdy zajímalo. Sešli jsme se suprová parta a všichni jsme se z navzájem sdílených informací přiučili a inspirovali. 

Jan "Murlock" Řezníček, Brno

 

23. 6. 2020

Kurz byl povznášející. Na tábory jezdím už přes 10 let ale teprve teď mi bylo představeno, co všechno za tím stojí a jak mám postupovat, abych byla schopna jít svým předchůdcům ve stopách. Jednoduše Velká placka mi otevřela oči a nasměrovala mi myšlení tak, aby každý další tábor byl už jen lepší a lepší. Mnohokrát VÁM za to děkuji. 

Kamila Papicová, Olomouc

 

22. 6. 2020

Ahoj lidičky. Tento kurz naprosto předčil moje očekávání a jsem z něj naprosto nadšená. Dělají ho skvělý lidé, kteří ví o čem mluví a dokáží o tom mluvit a ne jen přednášet, ale také s námi o tom diskutovat. Naprosto přátelská atmosféra hned od začátku. O jídlo taky nebyla nouze, a že to jídlo je opravdu dobré. Myslím, že mi to dalo spoustu informací nejen na provozování táborů, ale také do života, protože třeba první pomoc se může hodit vždycky. Po večerech, kdo chtěl mohl se bavit a nebo se zpívalo a hrálo na kytaru. O hráče tam opravdu není nouze a hrát umí skvěle. Písniček taky nespočet. Z kurzu jsem odjížděla sice unavená, ale nabitá velice pozitivní energií, spoustou důležitých informací a ještě větším zapálením pro další činnost s dětmi. Moc a moc děkuji za to, že jsem mohla tento kurz absolvovat. 

Bára Dostálová, Brno

 

22.6.2020

Vaše školení naprosto předčilo moje očekávání. Od celkového zajištění - komunikace před kurzem, pohotové vytvoření chatu na domluvu dopravy a útulné místo pořádání. Všichni lektoři byli hrozně sympatičtí a i přes spánkový deficit jsem hltala každé slovo. Moc se mi líbily praktické ukázky různých her. A velká chvála patří i kuchaři (kuchařům?), nemám co vytknout. Děkuji za možnost zúčastnit se. Přeji krásné léto a spoustu spokojených dětí i vedoucích. 

Anička Nejedlá, Votice 

 

22.6.2020

Ahoj, děkuju za podnětný prodloužený víkend. V zajímavých časech, ve kterých se momentálně nalézáme, je radost mít možnost si porovnat zkušenosti a postupy s lidmi, kteří podobně jako my věnují čas práci s dětmi. V kombinaci s přednáškami v podání lektorů pracujících v jednotlivých oborech. na které se školení soustředilo, se na Obůrce jednalo o poučnou a příjemnou akci, i když krapet náročnou na "sitzfleisch", též spánku nebylo nejvíce. Silný zážitek, za který děkuju!

Václav Bělohlavý, Frýdek-Místek

 

13. 5. 2019

Akce byla moc povedená a moc mě potěšila. Měli jsme štěstí, že jsme se tam sešli v takovém super kolektivu a společně si to i s lektory náležitě užili. Moc děkuju, za takovou zkušenost a možnost.

Daniela Slámová, Říčany

 

13. 5. 2019

Naprosto JEDINEČNÝ, ÚŽASNÝ, ZÁBAVNÝ, POUČNÝ, SMYSLUPLNÝ! Není nic, co bych vytkla! Všechny přednášky byly prezentovány příjemnými odborníky, kteří to uměli výborně předat. Veškeré informace, které byly řečeny byly přínosné a užitečné. Není nic, co by se mi nelíbilo či co bych udělala jinak. Opravdu, jsem nadšená a doporučuji každému!! 

Alena z Opavy, Humbaba, z.s.

 

13. 5. 2019

Ahoj, děkuji za úžasné tři dny plné super nálady, lidí a hlavně učiva! :D Bylo to úžasné! Všichni lektoři měli svůj výklad záživný a i s příklady z reálného života. Jsem moc ráda, že jsem na kurz jela, opravdu mi to moc dalo. 

A i přes to, jak byly přednášky intenzivní a dlouho do noci, jsem kupodivu byla stále plná energie! :-D  Dokonce jsem si po příjezdu domů musela jít zaběhat! :-D Zřejmě spousta pozitivní energie! :-D  Mějte se krásně a budu ráda, když se někdy uvidíme. :-)   Děkuji a přeji vám krásné a vydařené tábory. 

Jana Václavíková, Znojmo 

 

12. 5. 2019

Ahoj :) !  Chtěl bych všem lektorům poděkovat za úžasný kurz plný skvělých zážitků, úžasných lidí a velkého množství užitečných informací. Většinu z nich zužitkuji již toto léto z pozice hlavního vedoucího tábora. Oceňuji výborně zorganizovaný program, i když chvílemi dosti náročný. Po celou dobu kurzu skvělou kuchyni, ke které nemám výtku. Hlavně bych ale rád vyzdvihnul profesionální práci všech lektorů, z jejichž výkladů bylo vždy silně cítit, že se jedná o jejich vlastní zkušenost a ne pouze učebnicovou frázi. Nejen proto jsem si víkend skvěle užil. Děkuji za Váš kurz, s radostí jej doporučím dál. :)

Jan Szlaur, Beskydy dětem, z. s.

 

15. 5. 2018

Ahoj všem na Obůrku, chtěl bych všem moc poděkovat za skvělé školení které mi moc pomohlo. Průběh byl bezvadně připraven a organizován. Velice jsem ocenil práci všech letoru a ještě víc kuchaře ,,Medvěda" od kterého mi mooooc chutnalo vše co nám navařil. Pevně věřím,že se ještě sejdem na dalších super akcích .....  Ahoj a ať se daří

Oldřich Šrámek, Pečky

 

14. 5. 2018

Ahoj, posílám pozdrav ze Znojma :-)  Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za možnost zúčastnit se Vašeho kurzu. Přiznám se, že jsem nečekal, že to pro mě bude takový skvělý zážitek. Kurz byl velice přínosný po stránce informativní pro práci s dětmi.

Určitě se pokusím veškerou teorii získanou na kurzu převést do praxe na našem dalším táboře. Udělám pro to maximum. Poznal jsem tam spoustu skvělých nových lidí a za těch pár dní se z nás stali kamarádi.

Budu sledovat Vaše webové stránky a na dalším setkání táborníků se mnou počítejte. Ještě jednou díky moc a ahooooj.

Roman Žampa, Sedlešovice

 

13. 5. 2018

Ahoj, ráda bych ještě jednou poděkovala za skvělý zážitek, jsem sice úplně hotová, ale jsem za to ráda. Získala jsem díky vám spoustu zajímavých informací a věřím, že to plně uplatním v práci hlavase. Jste parta skvělých lidí, kteří svoji pozitivní energii dokáží přenést na ostatní, a proto doufám, že v tom budete ještě dlouho pokračovat.                   

Adéla Netíková, Pardubice

 

16. 5. 2017

Ahojky všem, víkend, který jste nám umožnili prožít, byl pro mě tak naplňující, jako za poslední dobu nic. Kromě toho, že jsme se všichni dozvěděli obrovské množství doopravdy zajímavých informací, jsme se také seznámili s výbornou partou lidí, která si doopravdy sedla. To mohu potvrdit i tím, že hned další víkend za mnou jeden ze členů kurzů přijel na návštěvu na hospodu. To člověku udělá takovou radost. A to vše díky Vašemu kurzu. Poznala jsem skvělé lidi a co je ještě lepší, že mají stejné zájmy, mají úctu k přírodě, milují děti, společnost. Prostě paráda.
A JÍDLO! No my jsme se měli jak na zámku.
Ze začátku kurz vypadal, že bude akorát nabušený informacemi, ale nakonec se ukázalo, že taktika "dokud mají energii, tak to do nich napereme" byla vynikající. Poslední dny hry na odlehčení byly skvělé. …
Ještě jednou obrovský dík a omlouvám se za email rozsahu knihy, ale pár slovy se to jednoduše napsat nedalo.

Veronika Huková, Škrdlovice

 

10. 5. 2017

Ráda bych poděkovala kolektivu VR ČTU v Blansku-Obůrce za cenné rady, vstřícnost a vyjádřila obdiv a dík všem lektorům. Těžko lze vylíčit, s jakou vytrvalostí během přednášek dokázali pracovat a přednášet, aby nám vše bylo jasné. Cítím velkou radost z toho, že jsme společně prožili prodloužený víkend, který nám pomohl zvládnout cíl a to školení pro odbornou přípravu hlavních vedoucích dětských táborů. Přeji Vám mnoho úspěchů při dalším rozvíjení a šíření vaší metodiky. Děkuji taky za výborné jídlo a ubytování. S pozdravem

Adéla Pajdlová, Znojmo

 

10. 5. 2017

Ahoj všichni. Kurz byl opravdu super. Jak po odborné stránce, tak po praktické. A to i přes to, že informací bylo mnoho a bylo nutno je předat v krátkém časovém úseku. Jídlo bylo all inclusive. Přístup všech lektorů byl perfektní (kamarádský přístup), věcný a vzhledem k tomu, že byla požadovaná i diskuze (aktivní účast školených), bylo vše dosti srozumitelné. Večery s kytarou byly také super. Takže vlastně, kurzu nemám co vytknout. A myslím to zcela vážně. Všem doporučuji.

Miloslav "Chemik" Chlumský, Horní Rožinka

 

9. 5. 2017

Ahoj, chtěla bych moc poděkovat za skvělé čtyři dny, které jsem s vámi všemi mohla strávit na Obůrce. Trošku jsem se toho obávala, ale kurz předčil moje očekávání a moc jsem si ho užila! Přednášky byly sice dlouhé, ale plné opravdu zajímavých a užitečných informací a proložené aktivitami, kde jsme si vše mohli vyzkoušet v praxi.
Také se tu sešla parta velmi přátelských lidí, se kterými jsem se na konci nerada loučila a doufám, že se všichni v blízké době opět někde sejdeme. Bylo zajímavé se dozvídat o jejich zkušenostech a jak to chodí na jiných táborech.
Děkuji moc lektorům, Hance, Medvědovi, ale i všem ostatním účastníkům. Kurz můžu určitě jenom doporučit!

Jana Matušková, Blansko

 

9. 5. 2017

… Bylo to s Vámi moc super, všichni byli moc fajn a ochotní. Mrzí mě, že to uteklo tak rychle, možná jsme ty testy mohli ještě o něco zkazit a prodloužit si pobyt s Vámi :-D. Každopádně si myslím, vlastně vím, že tento kurz mi přinesl spousta zajímavých a hlavně potřebných informací. Moc oceňuji přátelskou až rodinnou atmosféru :-D opět se mi potvrdilo, že lidi z ČTU jsou super parta plná elánu. A za to moc děkuji. Doufám, že mi třeba vyjde nějaká z akcí na kterou jste nás zvali, třeba na: Něco mezi :-) Ještě jednou děkuju za všechno, ať se Vám daří v oddíle i osobním životě. Mějte se krásně :-) S pozdravem

Michaela "Moty" Jurková - Outdoor club Hanace, ČTU Jihočeský kraj - České Budějovice

 

9. 5. 2017

Ahoj kamarádi, J …. K hodnocení kurz mohu podotknout jen jediné – skvělé! Precizně připravený program, skvělí lektoři, kteří umí zaujmout! Krásné prostředí strava vynikající ostatně jako vždy! Za mě máte 1 s *! Pro ty co váhají jet absolvovat kurz někam jinam – do města, mohu vzkázat zvolte si Obůrku, že je z ruky Vám nahradí příjemná parta lidí a věřím, že i vy se na Obůrku budete rádi vracet. Pokud někde funguje škola hrou (škola – školení) tak právě na Obůrce. Tak já se těším, až se zase setkáme. Táborům zdar!

Milan Boháč za SDH Újezd u Boskovic

 

9. 5. 2017

Děkuji za velmi příjemný a a pro mě přínosný kurz. Za profesionalitu a přátelský přístup všech lektorů, za výbornou stravu a občerstvení, které bylo nepřetržitě k dispoci . Ještě bych ocenil protáhnutí kurzu o nějaký den, aby netrvala výuka takhle dlouho do noci. Mějte se hezky

Miron Valter, Boskovice

 

11. 5. 2016

Chtěla bych všem moc poděkovat za moc příjemný strávený prodloužený víkend. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých a důležitých informací, které určitě využiji. Děkuji všem vyučujícím, kteří nám tyto rady poskytli. Dále bylo velmi vynikající jídlo, moc krásné místo a příroda kolem.

Marcela Vetchá, Hrušovany u Brna

 

10. 5. 2016

Ahoj kamarádi, chtěli by jsme Vám poděkovat za super školení, které jste nám tak vzorně připravili. Hodně jsme si to užili, i když jsme nevěděli do jakého prostředí vůbec jedeme a nakonec to dopadlo tak, že jsme šli každý v pondělí do práce a furt jsme vzpomínali na ty čtyři nezapomenutelné dny. Není asi nic co by jsme vytkli, jídlo bylo vynikající, program pestrý, hry jsme si užili jako malé děti a lidé v kurzu + lektoři se stali našimi přáteli během chvíle. Asi jediné s čím jsme trochu bojovali byla sobotní přednáška do noci, u které jsme už usínali. Teď je před námi hodně práce s táborem, asi stejně jako u Vás, ale na podzim už to budeme mít volnější a doufáme že se někdy s Vámi zase setkáme. Radi bychom se zúčastnili nějaké z Vašich víkendovek. Určitě by jsme měli zájem kdyby ta možnost navštívení byla. Ještě jednou děkujeme.

Hasiči Honza Veselý, Martin Vondra, Marek Štěpánek, Sbor dobrovolných hasičů Nové Strašecí

 

9. 5. 2016

Ahoj, děkuji všem lektorům za přínos zajímavých informací, jídlo bylo výborné, skvělí lidičky a krásná příroda ;-) Zase někdy příště Ahoj

Inka Gotvaldová, Brno

 

9. 5. 2016

Ahoj Petře, Hani i všechni ostatní, kteří jste s podíleli na tom všem, co my všichni účastníci měli možnost v tomto kurzu se naučit, zažít i prožít. Bylo to vyčerpávající, ale nezapomenutelně krásné. Vám všem patří obrovský dík za vše. Všem, kteří by rádi získali maximum informací se spoustou neopakovatelných zážitků, kurz vřele doporučuji a za sebe pevně doufám, že se spolu zas někdy v budoucnu setkáme. Byli jste všichni skvělí. Ať vám všem zůstane i nadále tolik elánu, nadšení i optimismu pro další práci s dětmi a mládeží, jakož i všemi těmi, kteří svůj život obětují této nelehké, ale smyslupné praci.

Petra Litviková, Ostrava – Mariánské Hory

 

9. 5. 2016

Ahoj, Všechny dny bylo super, perfektně připravené, velice spokojeni. Určitě se budeme chtít zúčastnit některých dalších kurzů v budoucnu. Doporučíme i ostatním. Jediné co nás trápilo, tak to byla bolavá část těla - tam , kde končí záda. Doporučujeme častější přestávky. Jinak nádhera, jak seminář, tak prostředí, tak jídlo i ubytování. Moc děkujeme. Těšíme se na další setkání.

Martin Hlaváč, Frýdlant nad Ostravicí

 

9. 5. 2016

Dobrý den, kurz se nam moc, moc líbil, naladil nas pozitivně, dodal další elán do prace s detmi . Poznali jsme skvěle lektory a nové kamarády. Užasné jídlo a uz ted nam scházíte vsichni.

Ingrid Sobotková Poliaková, Planetka z.s., Břeclav

 

9. 5. 2016

Dobrý den :) Ahojte :) Chtěla bych Vám ještě jednou všem ze srdce poděkovat za úžasný seminář na Velkou Placku. S kolegyněmi jsme byli nadšení a rozhodně Vás doporučíme dál. Lektoři vynikající, parta jedinečná a jídlo super :) Za mě máte velkou jedničku :) Ještě jednou moc díky za všechno :) Vaše

 Klárka Procházková, Planetka z.s., Břeclav

 

9. 5. 2016

Ahoj všem:-) ještě jednou přijměte slova díků a chvály!!! Když jsem se hlásila na váš kurz tak jsem tak trochu tušila ,že se setkám s dobrými lidmi. Váš kurz však předčil má očekávání!!!! Byli jste skvělí ve všech směrech, jak ubytování ,jídlo, péče o nás. Všichni školitelé měli velký dar zaujmout a rozšířit nám obzory velmi přirozeným i humorným způsobem. Kurz byl sice časově velmi intensivní, ale tak úžasně nabíjející. Všem budu vřele doporučovat a pokud se mi poštěstí se zase někdy s vámi setkat bude mi velkým potěšením!

Erika "Erža" Papoušková, Petrovice

 

13. 5. 2015

Chtěl bych moc poděkovat všem lektorům za skvělý kurz. Lektoři přesně popsali problémy, které na táboře musí každý HV řešit a na které jsem narazil během let i já. Jsem moc rád, že jsem tento kurz absolvoval, budu o hodně jistější při řešení problémů na táboře. Zvláště bych chtěl ocenit skvělý a přátelský přístup všech lektorů a účastníků, připadal jsem si jako na táborovém srazu;-). Základna je skvělá, jídlo bylo výborné a i když byl program hodně nabitý, dokázal jsem udržet pozornost po celou dobu Všem táborovým vedoucím, nejen hlavním, tento kurz vřele doporučuji!

Jan Korbel, Jihlava

 

10. 5. 2015

Ahoj, píšu ještě "zčerstva" po absolvování kurzu pro hlavní vedoucí dětských táborů (Obůrka 2015). Vystavuji této akci násedující ohodnocení:
Místo - táborová základna jako vyšitá
Čas školení - od nevidím do nevidím
Program - HUSTÝÝÝÝÝ
Atmosféra - přítelská a pohodová
Počasí - tak akorát
Strava - mňam
Lekoři - nazapomenutelní
Účastnící - skvělí (to jako my)
Celkově řečeno, toto je místo a akce "srdcařů", těch co chtějí a nebojí se dělat to co je baví, umí dávat cenné rady a dovedou sdílet své zkušenosti, dojmy a zážitky. Místo plné nadšení a tichého spojenectví lidí, kteří "ví" co přináší práce s dětmi a ví, že za tím velkým úsilím stojí jedna jediná věta: STOJÍ TO ZA TO. Děkuji že jste a těším se, že se jěště někdy setkáme.

Hana "Baronka" Žaludová, Praha

 

10. 5. 2015

Ahojky....ještě jednou chci poděkovat za super víkend nabitý informacemi a praktickými ukázkami. Určitě jsem si odvezla hodně nových nápadů i cenných kontaktů. Váše školení můžu doporučit všem, kteří si chtějí odvézt něco více než papír o absolvování. Ještě jednou díky a budu se těšit na nějaké další setkání.

 Klára Kašparová, Místo

 

17. 6. 2014

Moc díky všem lektorům za přínosný obsah témat a za příležitost sesumírovat si dohromady to, co znám z našich táborů jako dítě - táborník, rádce družinky a poté i jako instruktor a vedoucí. Některá témata pro mě byla novinkou, mnoho věcí jsem přijala podvědomě, protože mi byly předány našimi vedoucími osobním příkladem a nebylo třeba nám to ani říkat. Uvědomila jsem si, jak propracovaný systém stojí za tím "viditelným" na táboře, kolik hodin a zkušeností tomu naši předchůdci věnovali, aby jej dopracovali do té podoby, ve které jej znám dnes. Proto díky, že jste mi umožnili nahlédnout pod pokličku :), což mě naplnilo velkým vděkem k našim vedoucím a opět si uvědomila ten dar - moci strávit své dospívání na mé milované Samotě Americe. Proto chci s chutí i já tvořit "dobré dílo" pro naše malé svěřence, ikdyž v úplně jiném prostředí, než na kterém jsem vyrůstala, mnoho věcí je pro mě nových a nemůžu se opřít o tradici. Přesto se moc těším na letošní tábor! A za váš vklad, abych se cítila jistěji, moc díky i vám! S díky a pozdravy

Andrea "Ája" Holubcová, Olomouc

 

18. 5. 2014

Na tento kurz se mi ze začátku moc nechtělo, ale zpět domů se mi nechtělo už vůbec. Skvělí lidé, skvělá akce! Mockrát díky všem.

Lukáš Slezák, Kuřim

 

18. 5. 2014

Velkou placku bych určitě doporučila všem, kteří se chtějí dozvědět něco nového a to nejlépe přímo od lidí, kteří s dětmi pracují. Proto mi asi nejpřínosnější přišly diskuze, kde jsem měla možnost se dozvědět, jak to funguje v jiných klubech nebo organizacích. Ubytování je pěkné a jídlo hrozně dobré. A navíc, když se sejde fajn kolektiv, tak je to fakt super.

Eva Hradilová, Blansko

 

16. 5. 2014

Opět jedna skvěle zorganizovaná akce ČTU. Školitelé jsou odborníci s dlouholetou praxí v oboru. Kdo váhá - ať neváhá! Můžu jen doporučit!

 Martin "Jörgi" Petr, Brno

 

12. 5. 2014

Ahoj právě skončený kurz mě v době neustálých právních změn dal odpovědi na moje otázky. Mnoho užitečných a dobře míněných rad, které se budou hodit v budoucnu. To vše doplněné skvělou atmosférou a výtečným jídlem. A polemika s ostatními, kteří se také starají o děti je k nezaplacení.

Pavel Procházka, Chudčice

 

12. 5. 2014

Kurz Velká placka se mi moc líbil. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a těším se, že je využiji při práci s dětmi. Kurz bych doporučila všem, kteří by o něj měli zájem, nejen z důvodu získání nových informací, ale taky navázání přátelství a kontaktů s vedoucími z jiných oddílů. Největším přínosem pro mě byly zkušenosti ostatních účastníků. Zpestřením kurzu byla i hra Ringo. Díky za vše

Veronika "Granko" Pelcová, Brno

 

11. 5. 2014

Za všechny Křováky bych vám chtěla poděkovat za dobře strávený víkend u vás na kurzu VP. Za milé přijetí, výborné jídlo, pěkné prostředí a za kurz samotný. Byl pro nás velkým přínosem, dozvěděli jsme se tu spoustu informací, získali nové vědomosti a zkušenosti. Také bylo velmi přínosné posedět a pobesedovat s ostatními účastníky kurzu, od nichž jsme se dozvěděli, jak dělají tábory v jiných klubech nebo organizacích. Ahoj

Katka Novotná, Kuřim

 

11. 5. 2014

Děkuji za příjemně strávený prodloužený víkend ve skvělém kolektivu na Obůrce. Za získané vědomosti, zkušenosti a inspiraci všem moc děkuji.

 Lukáš Divácký, Telnice